Leden

Zdravíme vás milí přátelé, leden nesl se nejen v duchu pilování známek na vysvědčení a získávání nových vědomostí, ale také přípravou na stěhování do nové třídy. Za léta jsme nastřádali hromady výukových materiálů, portfólií a krabic se spoustou pomůcek. Ale máme velikou radost, protože přecházíme do dobré společnosti a všechny tři třídy Praktické školy dvouleté budeme pohromadě. Přejeme vám krásné a lepší časy v tomto roce a mějte se rádi.

My z praktické druhé zdravíme!

tn_obrazek_19388.jpg

tn_obrazek_19387.jpg